ششمین همایش ارتقا فرهنگ سازمانی۱۳۹۸
ژوئن 20, 2022
AeroDR 3
ژوئن 28, 2022

AeroDR 3 HD2

مدل برتر در سری AeroDR است. نسل بعدی FPD AeroDR3 بی سیم کونیکا مینولتا از مزایای سری فعلی AeroDR فراتر رفته و ویژگی های جدیدی را در خود جای داده است.

ماده آنتی باکتریال حاوی نقره

یک ماده آنتی باکتریال حاوی نقره در مواد محفظه AeroDR3 HD2 تعبیه شده است. عامل ضد باکتری به طور مساوی در بدنه در جهت ضخامت پراکنده شده است و این خاصیت به دلیل استفاده روزانه از بین نمی رود.

Carbon SMC (Carbon Sheet Molding Compound)

برای اولین بار به عنوان یک متریال پزشکی برای مواد محفظه استفاده می شود. این ماده در عین برخورداری از استحکام بالا این امکان را فراهم میکند که با مخلوط کردن مواد آنتی باکتریال، به ترکیبی بادوام و ایمن دست یابیم.

DQE بالا و دوزهای پایین:

سوسوزن ضخیم تر Csl و ROIC می توانند سطح نویز الکتریکی را تا 50٪ یا بیشتر کاهش دهند. اکنون می‌توانیم با این مدل به بیماران و کاربران AeroDR راندمان کوانتومی آشکارساز بالا (DOE) و دوزهای کمتری را با AeroDR 3 در مقایسه با سیستم‌های کونیکا مینولتا قبلی ارائه کنیم.
آزمایشات محیطی بر روی این مدل نشان میدهد که AeroDR3 HD2 پس از افتادن از ارتفاع 1 متری همچنان مقاوت خود در برابر آب را حفظ کرده و مانع از آسیب به اجزای داخلی میشود.

سیستم REALISM

به منظور به حداکثر رساندن کیفیت تصویر AeroDR3، کنسول CS-7 از موتور پردازش تصویر جدید توسعه یافته "REALISM" استفاده می کند. با تأکید بر فرکانس بهبود یافته و تصویربرداری 100 میکرومتری بهینه، فناوری پردازش تصویر آن امکان چاپ کل تصاویر را با حفظ کنتراست فراهم می‌کند و تصاویر استریوسکوپی واضحی تولید می‌کند.
Brochure Download

Brochure Download