سونوگرافی HS1

دستگاه سونوگرافی پرتابل Sonimage HS1 کمپانی Konica Minolta ژاپن، یک دستگاه خاص با تکنولوژی های منحصر به فرد بوده که در اواخر سال 2014 معرفی و موفق به کسب تائیدیه FDA گردید.

امکانات و طراحی این دستگاه به نحویست که آن را در زمره پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی پرتابل قرار می­دهد که در زیر به بخشی از این خصوصیات اشاره می­کنیم.

1- پروب Linear این دستگاه را می­توان به دلیل طراحی 5 لایه ،تکنولوژی نانوی استفاده شده در طراحی لایه ها و بازه فرکانسی بسیار بالای آن یعنی 4 تا 18 مگاهرتز، پیشرفته ترین پروب دنیا دانست که تصاویری با رزولوشن خارق العاده ارائه می­دهد.

2- تکنولوژی تشخیص سوزن در این دستگاه به حد نهایت خود رسیده است و این دستگاه قابلیت آن را دارد که هر نوع سوزن را به طور کاملا واضح و به رنگ آبی در تصویر نمایان سازد.

3- این دستگاه تمامی مدهای کاری B mode ,M mode ,PWD ,CWD ,CF mode ,CPF mode ,PW-TDI ,2D-TDI

و Anatomical M mode را دارا بوده و تمامی measurement ها را در خود جای داده است.

4- طراحی دستگاه به نحویست که تنها دارای 8 دکمه فیزیکی می­باشد که این امر به کاربری ساده و میکروب­زدایی دستگاه به منظور استفاده در اتاق­های عمل، کمک شایانی می­نماید.

5- این دستگاه دارای یک صفحه نمایش تمام لمسی 15 اینچی از نوع IPS بوده که بالاترین نوع کیفیت را داراست و وضوح بسیار بالایی حتی در محیطهای روشن دارد..

6- صفحه نمایش به دلیل خلاقیت در طراحی ویژه آن در نزدیکترین فاصله به کاربر قرار دارد و قابلیت tilt و rotate به صورت کامل را دارد.

7- این دستگاه هوشمند دارای 128 گیگابایت حافظه داخلی از نوع SSD بوده و قابیت اشتراک داده ها بر روی PACS، شبکه و حافظه های از نوع cloud برای دسترسی تحت وب را داراست.

8- تمامی منوها و کاربری های دستگاه به طور کامل قابل شخصی سازی برای هر کاربر و هر تخصص می­باشد.

9- تمامی preset ها برای تمامی تخصص ها به طور دقیق در دستگاه تعبیه شده است که سرعت تشخیص را بسیار بالا می­برد.

10- دستگاه قابلیت کار با باتری به مدت یک ساعت را دارا بوده و مدت زمان شروع به کار آن از stand by تنها 15 ثانیه میباشد.

دانلود کاتالوگ