درباره ما

شرکت تپاک(تدارکات پزشکی ایران کالا) با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه تصویر برداری پزشکی نماینده انحصاری کمپانی KONICA  MINOLTA ژاپن در ایران می باشد که با برخورداری از کادر فنی مجرب و متخصصین در چارچوب قوانین و آئین نامه های اداره تجهیزات پزشکی و با هدف خدمت رسانی و ارتقای سطح درمان کشور مشغول فعالیت می باشد ایفای نقش در نظام سلامت کشور در حوزه تصویر برداری نموده است.

ایفای مسئولیت های اجتماعی این شرکت، ارائه محصولات در راستای بهینه سازی ایجاد، پردازش، انتقال و نگهداری تصاویر رادیولوژی می باشد که به دنبال نیاز مراکز به استفاده مؤثر از تصاویر دیجیتال و بهبود بهره وری می باشد.

در دپارتمان رادیولوژی شرکت تپاک پس از بررسی سیستمهای PACS موجود در کشور و مذاکره با کمپانی های تولید کننده خارجی و مقایسه محصولات هر یک با نیاز عملی مراکز کشور ، اقدام به اخذ نمایندگی PACS از کمپانی MEDECOM فرانسه نمود.

شرکت تپاک در سال 1387 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت استاندارد ISO 9001:2000 گردید و با توجه ویژه بر اصل مشتری محوری و کسب رضایت کاربران محصولات کونیکا مینولتا ، با برخورداری از امکانات ویژه و قطعات یدکی دستگاهها اقدام به استقرار سازمان خدمات پس از فروش نموده است. در این راستا هم اکنون این سازمان مشغول ارائه خدمات به بیش از 800 مرکز درمانی اعم از کلینیکها و بیمارستانهای خصوصی، مراکز دانشگاهی و غیره در اقصی نقاط کشور در قالب خدمات منظم و زمان بندی شده می باشد.

حوزه فعالیت ها:

1-سیستم های رادیوگرافی کامپیوتری ( CR )

2-پرینترهای لیزری (مختص دستگاههای رادیولوژی دیجیتال-CT اسکن- MRI ورادیولوژی فک و صورت)

3-سیستم PACS (شامل ایستگاه تشخیص- سیستم STITCHING و آرشیو تصاویر)

4- دستگاههای سونوگرافی پرتابل

5-پروسسورهای رادیولوژی